Menü

Aktiviteler

#solocavesuites
Bizi takip et

Aktiviteler

Bir peri masalı yaşamak için gerekli aktiviteleri size sunmaktan gurur duyarız. Tüm dünyanın gözdesi olan Kapadokya’da bölgeyi daha iyi anlamak ve hissetmek için sizleri aktivitelerimizi deneyimlemeye davet ediyoruz. Solo Cave Suites çalışanları tatilinizin en iyi şekilde geçmesi için sizin adınıza tüm detayları planlama ve dilediğiniz tur paketinden faydalanmak için bireysel ve gurup turları organize etmekten mutluluk duyacaklardır.

Kapadokya Balon Turu

Aynı anda 100 ila 150 sıcak hava balonunun havalandığı görsel şölene sizde davetlisiniz. Dünya’nın en iyi ve en yoğun sıcak hava balon uçuşunun yapıldığı Kapadokya siz değerli konuklarına ortalama bir saatlik eşsiz bir deneyim sunmaktadır.

İnsanı yanı başındayken büyüleyen peri bacalarına gökyüzünden bakıldığında şölene dönüşen bir manzara sunmaktadır. Sevdiklerinizle biriktireceğiniz bu anı oldukça uzun yıllar keyifle sohbetini yapacağınız bir anı olacaktır.

Devamını oku

Kapadokya Bölge Turu

Bölgenin tüm güzelliklerinin tadına varacağınız bir tura ne dersiniz? Özel araç ve profesyonel rehber eşliğinde bölgenin önemli ören yerleri, kiliseleri, yer altı şehirlerini görmek için planlamanızı şimdiden yapın.

Önceden belirlenmiş sadece size ve sevdiklerinize özel esnek saatlere sahip turumuz ile bölgede belirlenen rota güzergâhında Kapadokya’nın eşsiz doğası ve kültürel mirasları ile tanışma şansı sunuyoruz. Kim bilir belki yeni keşifleriniz hayatınızda unutamayacağınız izler bırakır.

Devamını oku

Yürüyüş Turları

Kapadokya’nın en gizemli yerlerinden olan vadilerinde doğa ile iç içe bir yürüyüşe hazır mısınız? Peri bacalarının arasında yürüyecek gizemli Kapadokya doğasını keşfedeceksiniz bu keşif sırasında birçok önemli noktayı ziyaret edecek ve günlük tüm stresinizden uzaklaşacaksınız.

Kızıl çukur vadisi, aşk vadisi, güvercinlik vadisi gibi dünyanın eşsiz güzellikteki vadilerini gezmiş ve deneyimlemiş olacaksınız.

Devamını oku

Kapadokya At Turu

Zengin Kapadokya kültürünü at sırtında keşfedin. Ortahisar, Göreme veya Avanos’ta bulunan at çiftliklerinde güzel atlar diyarı Kapadokya’nın büyüsünü keşfedin. Issız patikalardan geçerek at sırtında vadi aralarında bölgenin eşsiz gizemini kendi gözünüzle görmek için hazır olun.

Devamını oku

Kapadokya Jeep Safari

Derin nefes alın, bu heyecanı bir daha yaşamak zor. Dar ve engebeli Kapadokya doğasında sınırları zorlayarak çok eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Verilen molalarda bölgenin en güzel fotoğrafını çekebilir ve küçük kutlamaların bir parçası olabilirsiniz.

Devamını oku

Kapadokya ATV Turu

Zorlu engelleri aşmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Tüm gizemiyle keşfedilmeyi bekleyen Kapadokya’nın engebeli arazide sizi off-road heyecanına davet ediyor. Günün çeşitli saatlerinde istediğiniz zaman bu maceraya ortak olabilirsiniz.

Devamını oku